Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Kocanowo – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Kocanowo

Kocanowo,wielkopolskie

220 000 zł72 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Budynek gospodarczy w zabudowie bliźniaczej (przed zmianą sposobu użytkowania wykorzystywany jako mieszkalny), do remontu, otoczony ogrodem z wieloletnimi drzewami i krzewami owocowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn, ul. Wrocławska

Września(Kocanowo + 25 km)

5 000 zł324 m² 15,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:690 m²

Prezentujemy Państwu do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną z zapleczem socjalno biurowym we Wrześni. Idealna lokalizacja - szybki dojazd (asfaltowy) z drogi krajowej nr 92 oraz nr 15,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Września

Września(Kocanowo + 25 km)

7 900 zł410 m² 19,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nieruchomość inwestycyjną - obiekt biurowo/przemysłowo/magazynowy z dużym placem w perfekcyjnym usytuowaniu! Usytuowanie bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Roosevelta

Gniezno(Kocanowo + 18 km)

6 800 zł340 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do wynajęcia lokal usługowy o pow. 340 m2 znajdujący się w Gnieźnie nieopodal jednej z głównej ulic jaką jest ul. Roosevelta. Lokal o otwartej powierzchni może stanowić.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pobiedziska

Pobiedziska(Kocanowo + 4 km)

1 870 000 zł350 m² 5 342,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

|pobiedziska | obiekt magazynowo biurowy | potencjał inwestycyjny | Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej - Dostępna tylko u Nas! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Września

Września(Kocanowo + 25 km)

1 510 000 zł3 596 m² 419,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 951 m²

Opis nieruchomości Duży kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kostrzyn

Centrum,Kostrzyn(Kocanowo + 13 km)

22 680 zł1 512 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa lub produkcyjna o powierzchni około 1500 m2. Szerokość 18 m, długość 84 m. Możliwe inne konfiguracje przestrzeni oraz większa lub nieco mniejsza przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia