Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kocanowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

220 000 zł72 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Budynek gospodarczy w zabudowie bliźniaczej (przed zmianą sposobu użytkowania wykorzystywany jako mieszkalny), do remontu, otoczony ogrodem z wieloletnimi drzewami i krzewami owocowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

300 000 zł849 m² 353,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Tucznie, gm. Pobiedziska. Cicha i spokojna miejscowość, położona w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł22 281 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 2,2281 ha, położona w Bolechowie, gmina Czerwonak, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej ul. Poznańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 696 zł51,72 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowego mieszkania w fałkowie w stanie deweloperskim położone w budynku wielorodzinnym (16 mieszkań w budynku). Mieszkanie oddane do użytku. Budynek wykonany wg projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 030 m² 111,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Zmysłowie, zaledwie 8 km od Środy Wlkp. i 30 km od Poznania! Działka o regularnym, kształcie o powierzchni 1030 m2. Media: prąd- jest w ulicy Woda - jest w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 136 m² 210,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu do zakupu niesamowitą działkę ze stawem przepięknie położoną w zacisznym miejscu w Pobiedziskach Letnisko obok rezerwatu "jeziora Dębiniec". Letnisko Leśne jest.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 111 m² 85,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? osa nieruchomości zaprasza na prezentacje 2 działek o atrakcyjnym metrażu 1111 m2 i 1175 m2, położonych w miejscowości Zasutowo, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruszewnia(Kocanowo + 21 km)

598 000 zł59,26 m² 10 091,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Cymsa

Gniezno(Kocanowo + 18 km)

128 000 zł15,23 m² 8 404 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Ofertą sprzedaży jest gabinet o powierzchni ok. 14,71 m2 w przychodni, w odnowionym budynku, w którym przyjmują specjaliści branży medycznej i pokrewnych. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Pobiedziska(Kocanowo + 4 km)

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedna działka jest W rezerwacji Główienka, gm. Pobiedziska: atrakcyjne działki budowlane przy granicy miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch wyjątkowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 682 501 zł351 m² 4 793,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach